Agjensi te ndryshmeNë PeshkopiVizito Dibrën

Dibra Union Peshkopi

Dyqani z. Mustafa Poka

“Dibra Union Peshkopi”
🗣PikĂ«risht nĂ« te djathtĂ« sa hyn nĂ« bulevardin “Elez Isufi” Peshkopi, tĂ« zĂ« syu njĂ« dyqan multifunksional ku lista e shĂ«rbimeve qĂ« ofrohen aty te jep mundesine per te mbaruar pune nĂ« shumĂ« gjera .
ËshtĂ« e hapur cdo ditĂ« dhe tĂ« ofron shĂ«rbim shumĂ« korekt dhe cilĂ«sor! Kjo Ă«shtĂ« lista e shĂ«rbimeve :


👉Wester Union☑
👉Pagesa faturash te ndryshme☑
👉Siguracione☑
👉Agjensi udhĂ«timi☑

👉KĂ«mbim valutor☑
Kontakt : +355682255552
Fax : +35521822060
Email : mustafapoka@hotmail.com

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: