Makina me qera dhe TaxiNë PeshkopiReklamat tonaShërbime Profesionale

Auto-Pjese “Luli” Peshkopi

Makina me qera ne Diber

👉“Auto – PjesĂ« – Luli”
Per here te pare ne Diber/Peshkopi ofrojme makina me qera.
Makinat te reja dhe ekonomike ,me cmime te arsyeshne dhe te favorshne duke filluar nga 2000 lek dita .
â†Ș“Pjese Kembimi”
NĂ« dyqanin tone do gjeni pjese te reja per te gjitha automjetet.
Bejme dhe porosi per mjete te ndryshme.
â†Ș“Auto Servis”
Ofrojme servis per cdo lloj makine te shpejt, cilesore dhe me garanci.
Pjese te perdorura origjinale me cmimet me konkuruese ne treg .
â†Ș“Sherbim Karotrec ”
Prane nesh do gjeni dhe sherbim karotreci 24 ore,per distanca te shkurtra dhe ato te gjata .
Adresa 1: Dyqani i pjeseve te reja ndodhet 50 m prane Hotel Veri
Adresa 2 : Dyqani i Pjeseve te perdorura dhe sherbimeve mekanike: Km 2’të  Rruga internacionale Peshkopi – Kukes .
Kontakt : +355682008533

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: