Bare dhe RestoranteNë TiranëPiceri & Fast FoodReklame

Hoxha Centre

Qendra Hoxha

🗣DibranĂ«t me banim nĂ« kryeqytet janĂ« njĂ« faktor i rĂ«ndĂ«sishĂ«m pĂ«rsa i pĂ«rket potencialit tĂ« tyre nĂ« lidhje me cilĂ«sinĂ« e shĂ«rbimeve dhe mĂ«nyrĂ«s si ata i kanĂ« ndĂ«rtuar marrĂ«dhĂ«njet shoqĂ«rore me komunitetin pĂ«reth tyre .
👉Qendra Hoxha ose sic njihet “Hoxha Centre” nĂ« Paskuqan ofron njĂ« ambjent tejet çlodhĂ«s ku nĂ«pĂ«rmjer shĂ«rbimeve si Bar, Piceri dhe KĂ«nd Lojrash tĂ« kordinuara kĂ«to, edhe me kĂ«shillat dhe mirĂ«menaxhimin qĂ« vet ideatori i saj Alban Hoxha Gent Hoxha kanĂ« synuar, e bĂ«n kĂ«tĂ« qendĂ«r multifunksionale vĂ«rtetĂ« te dĂ«shirueshme pĂ«r komunitetin e kĂ«saj zone dhe jo vetĂ«m .
Orari 6:30- 23:00
Kontakt: 0696099399
Picca taxi: 068 253 9911
Adressa: Rruga drini nr 2, Paskuqan 2, Tirane
Fb: Hoxha Center
Instagram: hoxha.center

 

 

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: