Në PeshkopiParukeri dhe KozmetikReklamat tonaReklameShërbime Profesionale

Sallon “Don Bosko” Peshkopi

Berber "HASANI " Peshkopi

Sallon “Don Bosko” ose Berber “HASANI ”
U bënë vite që të gjithë banorët e qytetit të Peshkoisë e njohin Hasan Bodin, si një berber dhe stilist që e zotëron me shumë fanatizëm profesionin e tij duke i ofruar rinisë së qytetit një shërbim vërtet special, ku modelet e fundit realizohen pikerisht sic ato mendohen para se te shkojne tek dyqani i tij .
Aty do gjeni nje staf të mrekullueshem me një komunikim shumë të qytetëruar dhe bashkohor, poashtu aty do gjeni edhe produkte origjinale kozmetike për të gjithë kolegët e tij qe kanë të njëjtin profesion, qofshin këto parukiere ose berber .


Adresa: 📍Pranë Shkollës Pedagogjike/Peshkopi.
Cel: 👉069 556 6069

Instgram 👉Sallon Don Bosko

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: