Bare dhe RestoranteFesta dhe EventeKulinari dhe ArtizanaleNë PeshkopiProdukte DibreReklamat tonaVizito Dibrën

Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” Peshkopi

Aty ku mblidhen cdo dite dibranet

Pershkrimi i biznesit :

Bar-Piceri-Restorant QENDRA ndodhet mu perballe Pallatit te Kultures se Peshkopise.

Ajo qe e ben kaq te frekuentueshem eshte pikerisht sherbim cilesor, ushqim teper i shijshem, ku ajo qe porositet me shume eshte menuja tradicionale ne pergjithesi dhe ajo dibrane ne vecanti, ky restorant ka dhe nje staf  vertete te mrekullueshem, andaj mos hezitoni te kerkoni sherbimin qe ju duhet sepse asnje nuk do ju shohe me bezdisje por do ndiheni te vleresuar .

Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” ofron specialitetet nga me te mira te kuzhines tradicionale si dhe pica te llojeve te ndryshme te servirura vertete bukur.

 

Bar “Qendra” disponon nje shumellojshmeri pijesh qofshin keto te ngrohta dhe te ftohta .

Tel Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” do qeni edhe nje shumellojshmeri embelsirash .

Adresa : Shëtitorja “Elez Isufi”, përballë Pallatit të Kulturës, Peshkopia, Dibër, Albania

Kontakt : +35568 575 7676

Orari : 07:00 – 23:00

Na gjeni ne fb : https://www.facebook.com/QendraPeshkopi/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: