Bare dhe RestoranteGuida në DibërHoteleNë PeshkopiReklamat tonaTurizëm dhe TraditëVizito Dibrën

“Bar Hotel Royal” Peshkopi

Standart i ri në Peshkopi

“Bar Hotel Royal” Peshkopi, Eshte vendi ku ti përcakton te zgjedhesh pozicionin me strategjik ne qytet, sherbimin e kulturuar, mikpritjen dhe rehatinë në një ambjent tepër relaksues.

Ne ndodhemi pikerisht ne Bulevardin “Elez Isufi” në një zonë të populluar ku rreth nesh janë shumë lloje të ndryshme biznesesh.

I krijuar për të realizuar sherbimin qe i ka munguar Dibres, ky hotel është i pozicionuar në një vend perfekt pranë qendrës së qytetit, prane Raiffeisen Bank Peshkopi, dhe përmban dhoma të arreduara në mënyrë moderne, duke ofruar intimitet, ku përveç luksit do gjeni dhe shume elegancë.

 

Qëllimi ynë kryesor është që të gjithë këtu të ndjehen të veçantë duke e trajtuar çdo mysafir këtu, në një mënyrë të veçantë. I dizajnuar për të përmbushur nevojat specifike të mysafirëve, ju sigurojme  se do ndiheni si ne shtëpinë tuaj për aq kohë sa vendosni të qëndroni.

Çdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me  ajër të kondicionuar, internet, përmban një TV,  dhe smoking area, disa dhoma kanë një zonë të shtrojë ose një ballkon ku ju mund të relaksoheni. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni  dhe tualetin e pajisur me një dush.

Royal Hotel ka një kapacitet prej 7 dhomash , dhoma  me krevat cift dhe me nga dy krevat per dy persona!

Përveç vendndodhjes së shkëlyqer, ky hotel  ka detaje arkitekturore unike për të dhënë ndjesinë e një akomodimi të paharrueshëm. Aty sherbehet nga nje staf shume profesional, dashamires dhe mikeprites i cili sinkronizohet shume mire edhe me shpjegimin qe ata ju bejne klientëve te tyre.

 

Këtu do gjeni edhe “Royal Bar” që është poshte hotelit tone, do gjeni një mjedis miqësor, me një shërbim të mirë, duke ofruar një kohë të këndshme për të kaluar teksa po pini dicka vetëm ose me  shoqërin tuaj.

Është puna jonë ajo që çdo ditë na jep kënaqesinë që klientet tanë të trajtohen si të ftuar. Në fund të ditës ajo që bëjmë mirë, është se njerëzve tanë u ofrojmë kënaqësi, shërbim dhe cilësi .
Përvoja me klient të ndryshëm është fokusi i vetëm që na shtyn drejt perfektes.

Adrresa: Bulevardi “Elez Isufi” qender Peshkopi, prane Raiffeisen Bank

Orari: 00:00 – 00:00

Kontakt: 00355 688780044

Email:  fisnikdamazeti@icloud.com

Rrjete sociale FB : https://www.facebook.com/pages/Royal-Bar-Peshkopi/158224081525814?ref=br_rs

Instagram : https://www.instagram.com/royal_bar_peshkopi/

Flasim gjuhen angleze.

Welcome 🤗

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: