Në Dibër të MadheReklamat tonaReklame

Butik “For Ladies” Dibër e Madhe

Për muslimanet por jo vetëm ...!

Pikërisht në qytetin e Dibrës, aty ku praktikantet muslimane janë të shumta në numër, ky butik ofron veshje ideale për femrat në përgjithësi dhe praktikantet muslimane në veçanti!

 
Perfec veshjeve islame, shumëllojshmeria e robave që do gjeni aty janë si me poshtë:
👉Fustane
👉Funde
👉Roba të brendëshme për femra dhe meshkuj!
👉Bluza dhe pantollona
👉Çarcafë dhe peshqirë


Të importuara nga markat me të mirë ballkanike, vijnë tek ju me një shërbim që prezantohet më së mirë nga vet pronarja e butikut, dhe me një cilësi produkti që nuk do zhgënjeheni kurrë.


👉Edhe pse ndoshta mund t’ju duket si butik i vogël si hapsirë por aty do gjeni pak a shumë gjithçka që i duhet nje femre për të qenë në qendër të vemendjes ne çdo sebep familjar ose për veshje të përditshme!


Orari: 10:00- 19:00
Nga e hëna në të shtunë
Kontakt si ne WhatsApp dhe Viber
00355672267434

Adresa: 10 m sipër qendrës tregtare Duamani Shopping,  Dibër e Madhe

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: