Aktualitet i ditësBare dhe RestoranteImobiliare DibërNë PeshkopiReklamat tona

Peshkopi: Ose si lokal me qera ose si ambjent !

Pikerisht ne zemer te qytetit, perballe Hotel Veri ndodhet ky lokal funksional dhe me te gjitha kushtet, te cilin  mund ta merni ose me qera ose ta perdorni si ambjent per ndonje ide tjeter biznesi !

Me nje siperfaqe mbi 100 m2 dhe prej 12 vjetesh qe eshte hapur ka dhe klientelen e tij dhe si i tille mund te  jete nje shtyse per ta rritur edhe me shume punen  e qeramaresit.

Gjate veres eshte shume fresket  por edhe gjate dimrit i ngrohte poashtu!

Me nje privaci dhe qetesi qe cdo klient do deshironte!

Poashtu ky ambjent eshte i pajisur edhe survejohet edhe nga kamerat e sigurise!

Ky lokal ose ambjent eshte prane Hotel Verit ose prane shkollesh Demir gashi ose Selim Alliu,  nje zone e cila eshte me nje aktivitet te konsiderueshem  dhe ka levizje !

Ky lokal eshte aktualisht i hapur dhe nese doni te kontaktoni me pronarit ose e gjeni aty ose telefonejeni ne  nr e tij te kontaktit i cili eshte : 0699955855

 

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: