AktualitetImobiliareNë PeshkopiReklamat tonaReklame

Dobrovë: Shitet ky apartament 86 m2, çmim i mirë

Apartamenti qe shikoni ne foto eshte ne shitje!

Ky apartament ka nje siperfaqe prej 86 m2 , 2+1 qe ndodhet ne lagjen Dobrovë, Peshkopi.

Disa foto nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina e ketij apartamenti.

Ky apartament aktualisht eshte i mobiluar edhe shitet si i tille, pronari i saj e shet per arsye emigracioni, shtepia eshte me dokumenta te regullt, me dy dhoma e kuzhine.

Kjo eshte dhoma e fletjes ku ka dhe nje dhome gjumi brenda!

Kjo eshte edhe nje tjeter dhome, dhoma e miqve por mund te sherbeje edhe si dhome studimi.

Ka nje sallon te bollshem, ku mund te manovrosh kollaj.

Ky apartament ndodhet ne katin e 5-te, sespe ky pallat eshte 6-te katesh.

Adresa: Dobrove tek 6 kateshi, perballe supermarketit te Shemsi Kabxhiut, ose prane Bar Kafe Niku

Cmimi eshte 32.000 euro por i dikutueshem

Kontaktoni ne keto dy numra :

Ne Shqiperi 0682566207

Edhe nr e tyre ne Greqi,  WhatsApp +3069 93 23 4072

Adresa edhe ne google map:

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Translate »
%d bloggers like this: