Lajme nga DibraLajmi i funditNë PeshkopiPërditshmëriPolitikë

3 Bashki pa kryetar! Ja si e priti Kryebashkiaku Murrja këtë vendim ne nje intervist tek Breaking Top News

Ne nje interviste per Top Channel ne lidhje me zgjedhjet e mundeshme per kryetar ne Bashkine Diber, kryetari i saj aktual z.Shkelqim Murrja mban qendrimin e  tij:

Shikoni videon dhe sepse do kuptoni shume me shume nga situata politike ne Qarkun e Dibres

Klikoni Linku e intervistes dhe shikojeni ne youtube

Huazuar nga https://top-channel.tv/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: