Në PeshkopiPërditshmëriPiceri & Fast FoodPostime NëReklameShqipëriaVisit Diber

Pizza Enjo në Peshkopi

Aty ku shija te mban si klient!

Gojedhenat thone… Ta provojme njehere

Piceri Enjo ndohet 20 m prane Hotel Verit edhe ploteson te gjitha kriteret per te qene i perzgjedhur dhe frekuentueshem nga klientet e qytetit te Peshkopise

Ne kete piceri do gjeni te gjitha llojet e picave te cilat mund ti konsumoni ne ambjentet e saj por edhe mund t’jua  dergojme edhe deri ne dere.

Kjo piceri sherben me një staf profesional dhe produkte cilësore, ku pervec picave do gjeni edhe:

KALCONE

Hot Dog

Doner

Sufllaqe

Hamburger

Jepi shije dites tënde tek Piceri Enjo duke zgjedhur picen me përbërësit e tu të preferuar!

Shijo pizzat më të shijshme në qytet vetëm me një telefonatë!

068 80 16 666

068 25 65 666

Kërkoni Pica? Ku ju shkon mendja? Sigurisht, tek Piceri Enjo

A e di që mund t’i bësh vetes një dhuratë kaq të shijshme vetëm me një telefonatë.

Na gjeni ne faqen tone ne facebook Piceri Enjo

Na gjeni edhe ne instagram pizzaenjo

Ja dhe harta se ku ndohemi ne google map

Na gjeni perballe shkolles Demir Gashi dhe Selim Alliu , Peshkopi

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: