Banka te ndryshmeDonacione dhe KontributeLajme nga DibraPërditshmëri

Alpha Bank dega Peshkopi dhuron…!

AlphaBank Dega Peshkopi ne bashkpunim me Bashkine Diber kontribon per kopeshtin nr 1 ne qytetin e Peshkopise.

      

Nga sot femijet e ketij grupi do te kenë krevat dhe dyshek te rinj dhe te rehatshem, si dhe karrike e tavolina plot ngjyra.

Ti gezoni femije te dashur.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: