Aktualitet dhe LajmePërditshmëriPolitikë

Ambasadorja Yuri Kim në selinë e PD

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar këtë paradite në selinë e Partisë Demokratike.

Mësohet se ambasadorja Kim po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha, një ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.

Source link

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: