Diaspora DibraneFesta dhe EventePiceri & Fast FoodPostime NëReklameShqipëria

Bar Restaurant “Malibu” Spille/Albania

I realizuar për të shërbyer sic duhet!

Bar Restaurant “Malibu” Spille eshte nje nder Restorantet me te mire ne ate zone, ku ofron cilesi ne ushqim , cmime te arsyeshme dhe nje sherbim te kenaqshem.

I vendosur vetëm 20 metër larg detit pret të gjithë pushuesit me shërbimet e saj cilësore dhe tepër korekte. Tek ne do të gjeni barin çlodhës ku mund të shijoni kafen tuaj ose kokteilet e pijet freskuese.

Ajo qe te bie ne sy ketu eshte shumellojshmeria e  gatimeve ne baze te kerkesave te klientit, te cilat serviren me shume korektesi dhe kulture .

Klientet qe me shumti frekuentojne kete restaurant dhe vend clodhes jane kryesisht nga Tirana, Kosova, dhe shqiptaret e Maqedonise sepse ajo qe me e ben kaq te lidhur klientelen me Malibu eshte vet xhentilesa ne mikepritje, qe karakterizon me se miri pikerisht vet menaxherit te saj, Asimin.

Vet menaxheri i saj Asimi, shprehet se ne bindjen e tij cdo klient qe vjen ketu duhet te trajtohet pikerisht sikur do donim ne te trajtoheshim kur shkojme ne restorante tjera…! Ne jemi te angazhuar për të shërbyer me përsosmëri nga një staf i motivuar dhe i përkushtuar. Nje ambient i vecante dhe shume i bukur per te shijuar ditet e nxehta te veres me familje tuaj apo me shoqerine. Ambiente shume te pastra dhe teper komode. Ndiqni dhe videon:

   

Bar Restaurant “Malibu” Spille,  ju ofron paqe dhe qetesi me mikpritjen, pastertine dhe ambientet relaksuese prane detit. Ofrohen gatime te fresketa te pergatitura nga shefi special i kuzhines. Mund te shijoni nje dreke apo nje darke me miqte ose te dashurit tuaj si dhe me koleget e biznesit tuaj.

    

Jeni të mirëpritur gjithmonë për të shijuar një drekë apo darkë me gatime të shijshme të ofruar nga restoranti jonë. Shërbim i përkryer si dhe guzhina internacionale dhe tradicionale që japin një ndjesi të veçantë. Në ambjentet tona do të gjeni edhe bar kafe për të kaluar momente qetësie dhe relaksi.

 

Me nje eksperience ne fushen e turizmit. Mirepret te gjithe pushuesit e saj ne ambientin tone te fresket ne Spille .

Me e vecanta jone eshte plazhi me rere te bardhe. dhe te paster .

Një restorant që ofron më të mirën e kuzhines së peshkut, servirur për ju një menu të pasur me prodhime të fresketa të pergatitura me kujdes nga nje staf i specializuar dhe i gatshem per t’ju sherbyer me kualitet të lartë.

Per me teper ju mirepresim ne ambientin tone.

 

Na gjeni ne instagram https://www.instagram.com/malibu.spille/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: