Bare dhe RestoranteFesta dhe EventeKulinari dhe ArtizanaleNë PeshkopiProdukte DibreReklamat tonaShqipëriaTurizëmVisit Diber

Bar Restorant “Turizmi i Vjetër” Peshkopi

Respekto veten duke marre sherbimin tone !

Nëse ju pëlqen të frekuentoni restorante me kuzhinë fine dhe dëshironi të provoni eksperienca të reja, atëhere shkoni tek Turizmi i Vjeter , vendi i duhur ku do të përjetoni shije dhe shërbim të pakrahasueshëm.
Turizmi i Vjeter e filloi aktivitetin e shërbimit në vitin 1963. Duke vazhduar traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal ndaj klientit bënë që Turizmi i Vjeter të shndërrohet në një kohë mjaft të shkurtër, në një nga restorantet më popullore tëqytetit te Peshkopise.
 
Aty ku cdo dite mirepresin klientet e tyre me shume xhentilese dhe finese , me ngrohtesi, perkujdesje e qytetari. Ju ftojme ne ambientet tona te rinovuara per te shijuar produkte me te mira bio, gatimet speciale dhe mikpritjen mbreselenese dibrane.
Detajet, rregullat dhe kujdesi i veçantë për klientin janë norma të padiskutueshme. Vendi i duhur për të shijuar një vakt të gatuar me passion dhe të shoqëruar me një nga verërat më të mira dhe të njohura
 
 
Gjate te gjitha stineve cdo kliente do shoqerohet  nga pamja mahnitëse e Peshkopise meqenese veranda e Turizmit te Vjeter  gjendet në Bulevardin “Elez Isufi”
Këtu ofrojnë gatime tradicionale dhe mesdhetare me një shërbim të shkëlqyer. Restoranti është elegant, modern, i rehatshëm, argëtues dhe sigurisht shumë i ngrohtë dhe mikpritës për klientët. Nëse vizitoni Peshkopine, mos humbsni rastin të shkoni te Turizmi i Vjeter .
Nëse kërkoni një vend për një darkë romantike, ose me një grup shoqëror, restoranti i Turizmit te Vjeter është ideal për darka ose dreka fantastike.
Ata kujdesen për kërkesat e veçanta të vegjetarianëve, veganëve dhe çdo shije tjetër që kërkon përkushtim të veçantë.
Me nje Bar ☕ Pastiçeri ?Restorant ? te perkryer !
Ja disa nga tortat qe ofron Turizmi i Vjeter :
     
 Turizmi i Vjeter : Hajde si ne shtepine tende
Sherbimet :
Dasma
Fejesa
Ditëlindje
Evente
Nese doni gjera qe i keni shikuar por si keni provuar, tek Turizmi i Vjeter behen gjera qe Peshkopise i kane munguar!
Nr Kontakti: ?355699177343
Na ndiqni ne faqen tone ne facebook  Turizmi i Vjeter
Faqja jone ne instagram Turizmi i Vjeter
Adresa : Bulevardi “Elez isufi” prane Raiffeisen Bank

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: