Në Dibër të MadhePostime NëRajoniVeshje dhe Aksesore

Butiku “Vlera Fashion” në Dibër të Madhe

Plot stil dhe shije

Ja një butik në Dibër te Madhe ku duhet të drejtoheni për shopping

Vlera Fashion eshte butiku ku femrat e ketij qyteti shkojne te blejne artikuj qe zgjidhen me nje kujdesje shume te vecante per shijet e dibraneve ne Diber te Madhe dhe ato te qytetit te Peshkopise.

Ju e dini tashmë që nëse doni të visheni bukur, me stil dhe me veshje të firmosura nga designer-et më të dashur të momentit, stacioni i parë në të cilin ndaloni për të gjetur atë çfarë kërkoni, është padyshim Vlera Fashion

Aty ku do gjeni pak a shume gjithcka qe ka te beje me ngjyrat dhe dizajnet e paramenduara, ku do te sherbeheni me shume dashamiresi, cilesi dhe cmime normale.

Ta duash te bukuren eshte shije por ta gjesh ate duke frekuentuar Vlera Fashion eshte zgjedhje! Ketu sheh cdo dite femra qe mbushin butikun dhe qe dalin te qeshura, sepse ajo qe i ben ato te ndihen te tilla eshte pikerisht gjetja e rrobave qe permbushin nevojat e tyre per tu ndier mire, veshur lire dhe bukur.

Nga ana tjetër, nëse mendoni se garderoba e të dashures tuaj është një çështje që nuk ju takon drejtpërdrejt, atëherë gaboheni…Gaboheni sepse jeni ju ato që do të dilni të nesërmen në xhiro me te, dhe jeni po ju, ato që do të krenoheni teksa keni në krah një femer të veshur bukur dhe sic duhet.

Rrobat qe do gjeni ketu importohen me se shumti nga Greqia dhe Turqia por jo kap e mblidh por zgjidh e sill..!

Ketu do gjeni fustane, bluza, te brendeshme , parfume, canta per femra dhe aksesore per makeup

Produktet jane te nje standarti te mire, me nje pamje dinjitoze dhe nga markat te njohura

Që nga këpucët dhe rrobat sportive, verore, moderne e deri tek ato klasike dhe serioze, të gjitha janë pjesë e koleksionit që mund të gjeni në një dyqan fare pranë jush, mjafton të merrni të rrugën dhe të drejtoheni në Vlera Fashion!

Kontakt 0038972646141

Orari – 09:00- 20:00 , Nga e hena ne te shtune

Adressa; Prane BerberShop “Dardan”, Poshte Postes ne Diber te Madhe

Na gjeni ne instagram : https://www.instagram.com/vlerafashion/

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: