Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Dështon Ronela Hajati në Eurovision, nuk shkon dot as në finale

Ronela Hajati nuk ka mundur të shkojë në finalen e madhe të Eurovision 2022 në Turin të Italisë.

Ronela ka performuar këngën “Sekret”.

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku. l.k/abcnews.al

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: