Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëri

Dibër: Të vdesësh për një fadromë!

Vdes e moshuara në Dibër

VIDEO/ Të rinjtë shtyjnë makinën mes borës për të mbërritur në kohë në spital, e moshuara vdes rrugës

ABC ka siguruar pamje nga momenti kur të rinjtë fillimisht e shtyjnë makinën dhe më pas me anë të disa lopatave përpiqen të hapin rrugën në mënyrë që ajo të kalojë.

Por terreni malor nuk i lejon të bëjnë përpara pavarësisht të gjitha përpjekjeve. Disa prej tyre kanë ftohtë dhe ndërrojnë njëri-tjetrin duke ngrohur duart për t’u kthyer sërish duke shtyrë makinën pavarësisht riskut në rast se ajo do të rrëshqiste.

/mv.abcnews.al

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: