Lajme nga DibraPërditshmëriShqipëria

Dibra nuk gjen paqe, sërish lëkundje të forta tërmeti

Mesditën e sotme sërish janë regjistruar lëkundje tërmeti në Dibër, me magnitudë 4.36

 

Epiqendra ka qenë në fshatin Mazhicë të Njësisë Administrative Shupenzë, bashkia Bulqizë. /Albeu.com

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: