Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriShqipëria

Drini i Zi mer një tjetër jetë!

Dibër/ Informacion paraprak

Në vendin e quajtur “Ura e Lushes”, njësia Administrative Arras, një 12 vjeçare dyshohet se duke u larë në lumin Drin është mbytur.

Shërbimet e Policisë në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të së miturës.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: