Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

E FUNDIT/ Dënohet Saimir Tahiri

Jepet vendimi i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Gjykata vendosi që ta dënojë Saimir Tahirin 3 vite e 4 muaj burg

Më herët SPAK kërkoi 12 vite burg për ish-ministrin Tahiri./albeu.com/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: