Lajmi i funditPërditshmëriPersonaliteteShqipëria

E FUNDIT/ Po kthehej nga Foltorja, aksidentohet Sali Berisha

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milor Mamurras.

Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë disa makina.

Sipas informacioneve të para një ndër makinat është edhe makina e ish-kryeministrit Sali Berisha i cili sot gjendej në Foltoren e Kurbinit.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur kur Berisha po rikthehej pas takimit në Tiranë dhe sipas informacioneve janë plagosur lehtë 3 persona të cilët janë dërguar në spital.

Nuk dihet ende nëse është lënduar apo jo ish-kryeministri Sali Berisha.

VIJON… /albeu.com/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: