Lajmi i funditPërditshmëriPersonalitetePolitikëShqipëria

E FUNDIT/ SPAK arreston Lefter Kokën

Arrestohet ish-ministri Lefter Koka. Burimet për albeu.com bëjnë me dije se arrestimi i tij vjen nga dosja e inceneratorëve e denoncuar nga LSI.

Rikujtojmë se Lefter Koka është ish-ministri i Mjedisit i LSI 2013-2017, më pas deputet i PS, 2017-2021.

Vijon… /albeu.com/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: