Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

E pazakontë, Tirana zbardhet nga breshëri (FOTO LAJM)

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë pushtuar Tiranën pasditen e sotme.

Zona e Fresk- Dajt është përfshirë nga rreshje breshëri.

Edhe pse mëngjesi i sotëm nisi me diell, mesdita ka kthyer gjithçka përmbys. Deri më tani nuk ka asnjë raportim për dëme materiale./albeu.com

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: