Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

E rëndë në Dibër, gjendet një grua e mbytur në rezervuar

Një ngjarje e rëndë është raportuar nga Dibra. Një person është gjendur i mbytur në fshatin Rrenzë.

Burime paraprake bëjnë me dije se personi i mbytur është i seksit femër.

Njoftimi nga policia:

Dibër/ informacion paraprak

Rreth orës 14.00, datë 08.04.2022, në rezervuarin e fshatit Rrenxë, Dibër është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar e moshës rreth 45-vjeçe.

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e saj.

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: