AktualitetAktualitet i ditësShqipëria

Edhe një tjetër shqiptar hidhet nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”

  • E rëndë në Tiranë, 52-vjeçari me COVID-19 hidhet nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
  • Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Tiranë, ku një person është hedhur nga kati i katërt i spitalit ‘Shefqet Ndroqi”, ku ishte shtruar pasi ishte prekur nga koronavirusi. Për pasojë ai ka ndërruar jetë.Ngjarja ndodhi rreth orës 03 :10. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet P.Gj.
  • Kujtojmë se pak kohë më parë dy pacientë me koronavirus i dhanë fund jetës në këtë spital, ndërsa u hodhën nga lartësia.
  • Source link

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: