Lajmi i funditPërditshmëriPersonalitetePolitikëShqipëria

Edi Rama e nis ditën me Rrugën e Arbrit

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e nis ditën duke berë kete postim ku shkruan përsëri për Rrugën e Arbrit:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit që më datë 29 do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë.

 

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: