Lajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Edi Rama tek Zonë e Lirë: Do bëhet Skavica edhe arsyen përse!

Kyeministri i Shqiperise z. Edi Rama i ftuar tek Zonë e Lirë pohoi qe nje nga projektet eshte edhe ndertimi i Skavices ku edhe ka filluar puna per mbeshtetjen e qeverise amerikane.

Por nga fundi i emisionit ai tregoi edhe arsyen se perse permbytemi edhe derdhet uji, sepse nuk kemi akoma Skavicen.

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: