Në PeshkopiNë TiranëReklamat tonaReklame

Elektroshtëpiake “Florian K”

Blej cilesine e duhur!

Florian Shpk ofron eksluzivitetin e firmës sllovene Gorenje prej 30 vitesh në tregun Shqipëtar, duke ju ofruar çmimet më konkurruese, cilesinë dhe garancin e produkteve.

Gjithashtu në dyqanet tona mund te gjeni dhe firmat më të njohura në mbarë botën si Samsung, Hisense, Lg, Ariston.

Pajisje elektroshtëpiake të mëdha, Furra, Pianura, Soba, Aspiratorë, Sirtar ngrohës, Makineta kafeje, Lavatriçe, Tharëse rrobash, Lavatriçe-Tharëse, Lavastovilje.

Na vizitoni në ambjentet tona në Tiranë dhe në Peshkopi për të zbuluar gamën e produkteve që ofrojmë.

Adresa nr 1 ne Tirane  : Komuna Parisit, Rruga Prokop Mina

Adresa nr2 ne Tirane: Brylli Materniteti i Ri, Rruga Sitki Çico

Adresa ne Peshkopi: Peshkopi, Lagja Treg

Na gjeni ne faqen tone ne fb : https://www.facebook.com/florianshpk1/

Instagram : https://www.instagram.com/florian.shpk/

Nr kontakti : 00355 692023207, Kontakt nr 2 : 0692080339, Kontakt  nr 3 : 0692044536

Adresa ne google map ne Peshkopi

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: