PërditshmëriPersonaliteteSport dhe Fitnes

Florian Marku shpallet kampion, krenohen shqiptarët!

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham.

Marku ka treguar paraqitje shumë të mirë, duke triumfuar me vendim të gjyqtarëve.

Tashmë boksieri shqiptar është kampion në kategorinë IBF.

Kjo pa asnjë dyshim është fitorja më e madhe në karrierën e Florian Markut./albeu.com

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: