Në PeshkopiPostime NëReklameSport dhe Fitnes

Fusha futbollit “Sohodoll Diber”

"Fusha Donit"

Prania e ekipit te kundert ju ben gjithmon kureshtar per te pronotuar pa hezituar fushen e perballjes !

Nese nuk e dini akoma se ku te beni ndeshjen e rradhes, Fusha e fubollit Sohodoll eshte vendi i duhur!

Fshati Sohodoll ka qene gjithmon dashamires i sportit ku ka nxjere shume sportiste qe i njeh Shqiperia, por edhe gazetar sic eshte Defrim Methasani, por ne sot do ndalemi tek fusha ku ata mblidhen per te luajtur, ku nepermjet sportit njihen dhe miqesohen akoma me shume me njeri-tjetrin!

Fusha futbollit “Sohodoll Diber” e cila ka 6 vite qe eshte hapur, ju mundeson qe te shpalosni talentin tuaj ne futboll, duke ju ofruar nje standart te pranueshem dhe vertete cilesor per mbarevajtjen e ndeshjes .

Femijet dhe te riturit do kalojne kohen me te bukur prane ambjenteve tona!

Nje shoqeri e mire duke luajtur futboll kane edhe shendet te mire por dhe harmoni ne fshat.

Kjo fushe ju mundeson organizimin e kampionateve te grupmoshave te ndryshme me cmime konkurruese, shume afer Peshkopise dhe larg zhurmes.

Mos harro !
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Luaj kalceto me cunat
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Rezervime: ? 0684054444 ?

Faqja jone ne Facebook https://www.facebook.com/fushaedonit/

Gjithmon hapur dhe kushton 15.000 lek te vjetra ora .

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: