Lajme nga DibraPërditshmëriShqipëria

Grabitet një pikë karburanti në Bulqizë, në kërkim autorët

Një pikë karburanti është grabitur në Bulqizë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë natës së kaluar, në aksin rrugor Bulqizë- Shupenzë, ndërsa mësohet se autorët kanë marrë një shumë parash. Autorët ende nuk janë identifikuar, ndërsa nuk ka detaje për shumën e grabitur.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: