HoteleNë PeshkopiReklamat tonaReklameTë tjeraTurizëm

Hotel “Ballkan” Peshkopi

Standart tek llixhat e Peshkopise

Welcome!
Mes një gjelbërimi përrallor, nën këmbët e maleve që e rrethojnë, në shërbim të disa dhjetëra mijëra turistëve që vizitojnë qytetin gjatë gjithë vitit, Hotel Ballkan është mundësia më e mirë jo vetëm për të ndjekur terapitë në qendrën Balneare, por edhe për të kaluar pushime sa më të këndshme.

Dhomat Deluxe

 • 1 krevat dopio ose 2 / 3 krevatë tek.
 • Hidromasazh
 • Garderobë, Pasqyrë
 • Mjedis ndenjeje
 • Tavolinë punë
 • Banjo / Kabinë dushi
 • Tharëse flokësh/Peshqirë/Sapun/Shampo/Letër tualeti
 • Kolltuk/Divan
 • Ballkon
 • Internet Wifi
 • Parking falas
 • +15€ per ushqimin 3 vakte ne dite dhe seancen e banjave në qendrën Banleare.
 • 2000L / PER NIGHT

  Standart rooms

   • 1/ 2 / 3 / 4 / 5 krevatë sipas deshirës
   • Garderobë
   • Tavolinë pune
   • TV
   • Frigorifer
   • Banjo

  . Peshqir

  .Ballkon

Edhe vend falje per besintaret ????

 • Address:Rruga Rasim Fetahu Bardulla,Lagja Llixha Peshkopi

  website :www.hotelballkan.com

  Phone:(+355) 68 63 74 393
  +(355) 67 20 87 193

  Email:shkelqimcipuri@gmail.com

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: