Aktualitet i ditësHoteleNë PeshkopiReklamat tonaShqipëriaTurizëm

“Hotel Brooklyn” Peshkopi

Ju prezantojme Hotel Brooklyn i cili ndodhet ne qender te qytetit te bukur te Peshkopise

Nese jeni ne Bulevardin “Elez Isufi” pikerishit perballe Raiffeisen Bank do gjeni Hotel Brooklyn, nje hotel qe ofron nje super standart dhe cmim per te gjithe vizitoret qe akomodohen ne kete qytet.

Nese shikoni fotot do e kuptoni qe  flitet per cilesi reale duke mos harruar se jeni ne qender te qytetit.

Parkingun e keni pa pagese

Sherbim 24 ore

kontakto me emaili gjurramusa67@yahoo.com

Numer cel: +355684019929

Adresa: Bulevardi “Elez Isufi ” perballe Raiffeisen Bank

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: