Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriReklameShtepi me Qera

Hyrje me qera 3+1 e mobiluar në lagjen Dobrovë, Peshkopi

Nese keni qene ne kerkim te nje shtepie me qera dhe me hapsire te mjaftueshme, kjo eshte nje hyrje 3+1 ne katin e 5-te ne nje pallat prane rruges, me nje siperfaqe mbi 90 m2 ne nje lagje te qete, sic eshte Dobrova ne Peshkopi.

Shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha orendite e duhura per nje jetese normale ne qytet!

Qeraja e saj nuk eshte shume e shtrenjte andaj ju duhet te kontaktoni direkt me pronarin e saj nepermjet numrit te cel: +355 69 775 7774 ketu ne Shqiperi, ose ne te kundert i shkruani ne whatsapp ne kete nr cel: 00306955428850

Sic e shikoni dhe ne foto eshte jane 3 dhoma, nje dhoma e kuzhine dhe ndenje , dhome pritje, nje dhome gjumi, ballkon, nje sallon te bollshem dhe me dyer te mira e banjo te paster!

Me depo drushe siper ne tarace dhe vend per parking makine ne rruge poshte pallatit!

Kjo shtepi jepet me qera andaj ju duhet te kontaktoni direkt me pronarin e saj nepermjet numrit te cel:

+355 69 775 7774 ketu ne Shqiperi, ose ne te kundert i shkruani ne whatsapp ne kete nr cel: 00306955428850

 

Adresa: Prane Bar Restorant “Vellezerit Stermilli” Kati i 5-te

Adresa ne goole map:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button