Përditshmëri

Informacioni zyrtar/ Ministria e Mbrojtjes konfirmon kater viktima

Situatë dramatike

Ministria e Mbrojtjes ka konfirmuar zyrtarisht 4viktima si pasojë e termetit të fuqishëm që goditi vendin.

Një viktimë është raportuar në Kurbin, ndërkohë që dy viktima janë gjetur nën rrënojat e pallatit në Thumanë. Nderkohe qe nje trup i pajete eshte nxjerre ne Durres.

Huazuar nga www.panorama.com

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: