Festa dhe EventeKulinari dhe ArtizanaleNë PeshkopiProdukte DibreReklamat tona

“Kafe Niku” Dobrove Peshkopi

Arom qe te ben te ndalosh !

Kafeja është gjeja e parë që na vjen në mendje sapo zgjohemi në mëngjes.

Çdo gjë që duhet të bëjmë, duket se dyhet ta bëjmë pasi të pimë kafenë

“Kafe Niku” Dobrovë ,vendi ku të gjithë ndalojnë për të blerë kafenë qe ua mbush shtëpinë me aromën dhe shijen e vertetë te kafesë ??

 

Kafe e pjekurdhe e bluar

Ofrojme sherbim neper sebete por per porosi me sasi te medha.

Sherbim 24 ore ku do ju sherbehet mbi 10 lloje kafesh te cilat vijne nga shtete te ndryshme si Etiopia, India, Kolumbia dhe Brazili

Kafeja është e zezë, por të zbardh faqen, një filxhan kafeje në duart tuaja nuk është vetëm shkumë dhe sheqer në fund, por në të gjendet edhe personaliteti juaj.

Ofrojme edhe vaj ulliri nga Greqia por teper cilesor .

Kafe Niku 🙂 Rruga Vehbi Dibra Dobrove  prane StreetHouse

Fb kontakt : https://www.facebook.com/profile.php?id=100023808676619&ref=br_rs

Celular : 0688523000

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: