Dibra MarketingGjej ProfesionistëKlinika dentare dhe FarmaciNë PeshkopiPërditshmëriReklame

Klinika “DentalFix Studio” në Peshkopi

Jepi vetes buzeqeshjen qe meriton.

DentalFix Studio.

Klinike Dentare me ambient komod dhe metoda bashkekohore!
Cdo procedure kryhet nen anestezi pa traume, pa dhimbje.
Ofron te gjitha sherbimet dentare per te gjitha moshat.
Pasterti dhe sterilitet maksimal per shendetin tuaj!


Me vendndodhje 30m perballe Turizmit lehtesisht e aksesueshme per te gjithe.
30% ulje per Pastrimin e Gurezave dhe Zbardhimin Profesional te dhembeve gjate gjithe muajit shkurt!
Jepi vetes buzeqeshjen qe meriton!
Zgjidh DentalFix Studio (Dr. Aleksander Islami)

Dr. Aleksander Islami u diplomua si nxenes i shkelqyer prane Gjimnazit Sait Najdeni ne vitin 2013. Po ne te njejtin vit filloi studimet e larta ne Universitetin e Tiranes, Fakulteti i Mjeksise Dentare, ku diplomohet me rezultate te larta ne vitin 2018.
Gjate kohes se studimeve dhe 1 vit me vone punoi si mjek stomatolog ne klinike dentare ne Tirane me Dr. O. Sh. ne rrugen Myslim Shyri.
Eksperiencen ne dentistri e vazhdoi duke u rikthyer ne vendlindje ne Maqellare per tu sherbyer dashamiresve te tij.
Prej disa kohesh punon ne Kliniken e tij private DentalFix Studio, nje studio me kushte komode dhe metoda bashkekohore.
Pjesemarres ne Koferenca dhe Trajnime te ndryshe ne konceptete e stomatologjise bashkekohore dhe procedurat mininvazive brenda dhe jashte vendit.

Klinika ofron te gjitha sherbimet dentare, pastrimi i gurezave, flurorizim i dhembeve , silante per femije, heqje e dhembeve te pariparueshem, mbushje te gjitha gradat, mbushje estetike, faseta veneer, implante, aparate ortodontike per drejtimin e dhembeve, ura fikse, proteza te thjeshte dhe overdentures(protese mbi implante).
Ne DentalFix Studio higjena, pastertia dhe steriliteti jane primare per shendetin e pacienteve.

Jo me procedura te dhimbshme dhe traumatike, Jo me fobi dhe frike nga dentisti. Mos e duro dhimbjen e dhembit dhe mos lejo qe dhembet tuaj te shkaterrohen ne nje faze te pariparueshme.
Rezervo tani takimin tend ne DentalFix Studio dhe jepi vetes buzeqeshjen qe meriton.

DentalFix! Jepi vetes buzeqeshjen qe meriton.

Na ndiqni ne rrjetet sociale si ne FB  Dentalfixstudio

Ne instagram dentalfixstudio

Nr cel +355 685077999

 

Adressa : 30 m perballe Turizmit ose Bar Meta

Na gjeni edhe ne google map

Artikuj të ngjashëm

Back to top button