Aktualitet i ditësPolitikëShqipëria

Kryeministri Edi Rama promovon punën e një Dibrani në drejtimin e Kamzës

Fantastike puna e kryetarit te Bashkise Kamez, Rakip Suli qe po i ndryshon faqen çdo dite duke na zbuluar nje natyre qe e kemi fare afer.

✅Kryeministri promovon ne faqen e tij ne facebook nismen e banoreve te Kamzes per te mbjelle 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ 🌳

ku edhe shkruan:  🌴🌳1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ pemë janë mbjellë sot me kontributin e qytetarëve në Parkun e Paskuqanit💚👏

🌲🌴 🟢 Nje hapsire e gjelbert e basenit te liqenit te Paskuqanit, i cili do jete i pyllezuar;
ku do te vijoje puna per te krijuar nje kurore pemesh🍀, hapesire kembesore🏃🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🧘🏻‍♀️, teater veror💃🏻🤹🏻‍♀️;
📍Kamza tashme eshte mbushur me popullsi qe kerkon me shume diversitet per komunikim, kulture dhe natyre ne permasa njerezore.

Me poshte keni edhe videon e postuar nga vet kryeministri i Shqiperise Edi Rama

Video

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: