Lajme nga DibraLajmi i funditNë MaqellarëPërditshmëriPolitikëShqipëria

“Kuvendi i Berishës” qytetarët e Maqellarës në mbështetje të ish liderit demokrat

Të shtunën e ardhshme lëvizja e nisur nga ish kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha pritet të mbajë kuvendin kombëtarë për të cilin prej muajsh po zhvillon takime me anëtarë e mbështetës të Partisë Demokratike në të gjithë vendin. Përplasja mes Bashës dhe Berishës ka marrë vëmendjen e aktualitetit politik, duke bërë që kjo temë të jetë biseda e ditës kudo. Qytetarët e Maqellarës shprehen se kryetari aktual Lulzim Basha duhet të largohet nga drejtimi i kësaj force politike./Mattv.al

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: