Përditshmëri

LAJM I FUNDIT/ Tërmeti shkund sërish Tiranën

O ZOT LEJE ME KAQ

Nuk ka qetësi, tërmeti shkund sërish Tiranën. Sipas informacioneve parapraket thuhet se tërmeti ka qenë me magnitudë, 4.5 i shkallës rihter.

Lëkundjet e forta kanë shqetësuar  banorët të cilët kanë braktisur serish banesat e kanë dalë jashtë.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
%d bloggers like this: