Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriPolitikëShqipëria

Lajmi i fundit: PD përmbysë rezultatin ne Qarkun Dibër:

Qe ne fillim te numerimit e deri tani,  Ps ka qene perpara me vota .

por para pak min eshte PD , ajo qe kryeson me nje numer te ngushte votash ndaj PS .

Numerimi vazhdon, jane 191 kuti te numerura nga 227

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: