Lajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Lëkundje tërmeti në vend, ndjehet në Tiranë, Durrës dhe Lezhë

Një tërmet i fortë është ndjerë në Tiranë, por ende nuk ka informacione sesa ballë u ndje.

ESMC ka bere publike te dhenat paraprake te termetit qe u regjistrua mbremjen e sotme ne Tirane, Durres, Kruje dhe Lezhe.

Sipas qendres rajonale te mbikqyrjes sizmike fuqia e lekundjes ka qene 5.0 nderkohe qe epiqendra ka qene 52 kilometer nga Tirana dhe 6 kilometer nga Lezha.

https://lajmifundit.com/

Lajmi i fundit qe vijon …!

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: