Diaspora DibraneLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPersonalitete

Mes luksit dhe muzikës, kush eshte El Pr1mo, i riu nga Dibra!

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar Atli Hida me origjine nga Dibra ,nga 4 gryket, Selishte ose sic njihet ndryshe ne Rap El Pr1mo publikoi sot këngën e tij me të re!

SHQIPE” mban titullin kënga e tij e re, e cila gjendet tashmë në kanalin zyrtar të reperit në YouTube bashkë me klip.

El Pr1mo ka jetuar fillimisht ne Zvicer, me pas vazhdon karieren e tij ne fushen e muziken ne Itali ku tashme numeron tre kenge “Hajt Gjuj”, “Boj pare”dhe kjo e fundit “Shqipe”. Se shpejti El Pr1mo do kete edhe almunin e tij te plote.

Klipi i këngës është mjaft interesant nga ana vizuale.

Nese e ndiqni ne kanaline tij ne instagram el_pr1mo ai numeron afro 13 mije ndjekes.

Degjoni kengen e tij me te re ne kete link

El Pr1mo -Shqipe (Official Video)

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: