Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Në shitje ky apartament i ri në lagjen Dobrovë, Peshkopi!

Ky apartament eshe i ri dhe nuk ka banuar askush me pare, eshte 2+1 dhe ka nje 📐siperfaqe prej 113 m2 ku sebashku me veranden qe eshte 53 m2 shkon ne nje siperfaqe totale prej 166 m2

Ka nje cmim total prej 75.000 euro.

Qe ta kuptoni:113 m2 banese x 550 euro per m2 = 62000 euro dhe 53 m2 verande x 250 euro per m2 = 13000 euro dhe total 75000 euro.

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Keto jane foto nga ambjentet e brendeshme ku organizohet ne nje korridor te madh qe ben shperdarjen 🛋ne dhomen e ndenjes dhe 🍳kuzhines,

Keni dhomen e pritjes qe eshte sebashku me me banjo ne vete dhe nje verande prej 53 m2

Ja dhe nje dhoma gjumi.

Ky apartament ka dy banjo, nje ne sallon dhe nje tek dhoma e pritjes.

Ky apartament ka dyer te reja druri dhe nje dyer te blinduar , eshte e papabanuar me pare, ka letra te regullta me hipoteke.

Ndodhet ne katin e dyte tek ky pallat ne Dobrove

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Adresa ne google map

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: