Aktualitet i ditësBotaPolitikë

Nuk ka më dyshime! Joe Biden është President i 46-të i SHBA

“Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës…”

Kështu ka deklaruar faqja e madhe amerikane e cila ofron rezultatet më të shpejta dhe më të sakta për zgjedhjet.

“JoeBiden ka fituar Pensilvaninë dhe 20 votat e tij të kolegjit elektoral duke arritur në një total prej 273 votash elektorale.

Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës” shkruan faqja e njohur./albeu.com/

Source link

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: