Agjensi turistikeDiaspora DibraneGuida dhe guiderNë Dibër të MadheReklameTë tjera

“Oscar Turist” në Dibër të Madhe

Sukses që vjen nga përvoja!

Oscar Turist me nje eksperiencë gati 30 vjecare, gjendet ne qender te qytetit të Dibrës së Madhe perball Sheshit Skenderbe.

Ofrojme sherbime te shumëllojshme duke filluar nga biletat e avionit, paketat turistike, bileta autobusi dhe trageti, me cmimet me të favorshme në treg.

Gjithashtu ofrojme sherbime per aplikimet ne ambasadat e Amerikës, Gjermanisë dhe Italisë. Me nje staf te kualifikuar dhe gjithmon te gatshëm t’ju falim caste te paharueshme.

Ju mirëpresim tek agjensia jonë.?


Mund te na kontaktoni permes:
1. Facebook: Oscar Turist-Diber
2. Instagram: oscarturist
3. Celular: 069 472 1616
4. Viber & Whatsapp: 0038971390661, 0038971390662, 0038970241184
5. Email: oscaragency@hotmail.com

Adresa e agjensionit eshtë: Rr. 8 Shtatori, Nr.40 Diber e Madhe


Kenaqesia juaj detyrimi yne!

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: