Aktualitet dhe LajmePërditshmëriPolitikëShqipëria

Parlamenti diskuton shkarkimin, Meta ia merr valles me dibranët në Presidencë

Në ditën kur Kuvendi është mbledhur të diskutoje për shkarkimin e tij nga posti më i rëndësishëm shteteror, Presidenti Ilir Meta “injoron” këtë zhvillim të rëndësishëm.

Në kohën kur seanca plenare nisi me një raportim të detajuar të Kreut të Komisionit “Meta”, Alket Hyseni, ka qenë Presidenca ka njoftuar një aktivitet të titular “Artistet në Presidencë”.

Sot në ora 11:00, në kuadër të nismës “Artistët në Presidencë”, në institucionin e Presidentit të Republikës do të zhvillohet një aktivitet kulturor me Ansamblin Folklorik të Dibrës “Hazis Ndreu”.

Souce Link 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: