Aktualitet dhe LajmeBotaLajmi i funditPërditshmëri

Parlamenti Europian voton sot pranimin e Ukrainës në BE

Parlamenti Europia do të votojë sot pranimin e Ukrainës në BE.

Votimi do të zhvillohet gjatë seancës së ditës së sotme në orën 16:30.

Fillimisht do të votohet për pranimin e Ukrainës si kandidate anëtare e BE e menjëherë më pas për pranimin në BE.abcnews

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: