Aktualitet i ditësDibra Real EstateNë PeshkopiReklamat tonaShtepi me Qera

Peshkopi, jepen me qera dy banesa mbi 90 m2

Pikerisht prane Stadiumit Korabi ne qytetin e Peshkopise ndodhet kjo ndertese qe shikoni ne foto ku pronari i saj ka nxjere dy banese per ti dhene me qera !

Keto dy banese jane te sapo mbaruar ku njera prej tyre eshte 90 m2 ndera tjetra 100 m2

Kontaktoni me pronarin: Cel:+355683636835

Fotot me poshte i perkasin baneses me siperfaqe 90 m2 ku sic e shikoni dhe ne foto ka hapsire pa fund e cila eshte e nderthurur me dy dhoma e kuzhine, banjo dhe ballkon !

Kontaktoni me pronarin: Cel:+355683636835

Ndersa keto foto i perkasin baneses me siperfaqe me te madhe, prej 100 m2 ku mund te ideohet nje shtepi per te banuar shume e bukur.

Dy dhoma, dhe kuzhine banjo dhe ballkon.

Kontaktoni me pronarin: Cel:+355683636835

Tek kjo ndertese jane edhe dy garazhe te cilat edhe ato jepen me qera!

Nga ballkonet e kesaj ndertese keni diell pa fund dhe pamje te qytetit por pse jo dhe ndeshjet e Korabit i shikoni me mire se ne stadium..!

Adressa e rruges: Prane stadiumit ose edhe nga komisariati i Peshkopise

Kontaktoni me pronari: Cel:+355683636835

Adresa ne google map

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: